понедельник, 25 марта 2013 г.

Сирнички

Сирнички  - це улюблена страва на сніданок у моїй сім`ї. Запах ванілі  зранку створює хороший настрій, який з кухні мандрує у шкільний портфель або стає допінгом для початку гарного дня. І я -щаслива, бо моя сімейка заряджена позитивом.

СИРНИЧКИ
400 г сиру, 2-4 ст.ложки цукру, одна ложка ванільного цукру, 2 яйця, 4 ст.ложки пшеничного борошна, на кінчик ножа питтєвої соди і стільки ж солі. Можна додати 30-50г родзинок (ізюму).

Сир протерти блендером або помяти мялкою для картоплі. Збити міксером яйця з цукром.Змішати сир з яєчною масою та мукою з содою.Посолити та добре вимішати.
Масу відставити на кілька хвилин.
Розкачати на дошці з мукою з сирної маси ковбаску товщиною 5-6 см. Розрізати її поперек на кружальця і приплюснути їх.Смажать сирники на середньому вогні на рослинній олії до золотистого кольору. Кладуть сирники тільки на розігріту олію.
Варто вибрати мякий сир. Якщо він занадто вологий не досипайте муки. Масу викладайте ложкою на дощечку з мукою. Сирники робіть порціями (6-7 шт.) і одразу смажте. Обтрушуйте їх від муки бо вона пригорятиме.
 Подавати сирнички можна із сметаною із з смородиновим варенням.

Сирний десерт.
Якщо часу обмаль можна для дітей приготувати дуже корисний десерт.Блендером зітерти 200 г сиру з двома ложками цукру та чайною ложкою цукру ванільного. Додати столову лужку сметани або зміксувати одне яйце.Посипати тертим шоколадом. Це - сирне морозиво.




Комментариев нет:

Отправить комментарий